Choď na obsah Choď na menu
 


III Sokolské telovýchovné slávnosti v Trenčíne

1. 11. 2010

Vážené sestry a bratia, ale aj ostatní návštevníci našej web stránky !


Obrázok  Je to už pekných pár týždňov, čo sa Sokoli stretli v Trenčíne na III. Sokolských telovýchovných slávnostiach v dňoch 24. – 27. júna 2010, predsa by som Vám ich rada pripomenula a sprostredkovala aj v krátkej fotodokumentácii na našej web stránke. Nakuknite do našej fotogalérie.

 

ObrázokStretnutia sa zúčastnilo takmer 2 500 cvičencov s jednotlivými delegáciami,  ktorí si zacvičili v 15-tich nádherných hromadných skladbách. Najviac Sokolov sa „zlietlo“ zo žúp Slovenska a Čiech, ale zavítali k nám aj Sokoli z takmer celého sveta. Rada by som využila aj túto príležitosť znova sa poďakovať všetkým účastníkom III. STS v Trenčíne nielen za účasť, ale i priateľskú a veselú atmosféru, ktorú sme spoločne vytvorili. Trenčania boli tiež milo prekvapení početnou účasťou cvičencov hromadných skladieb na zelenej ploche futbObrázokalového štadióna.

Obrázok

Obrázok  

 

 

 

Prípravná práca a rôzne rokovania.

Obrázok Foto- dokumentáciu Vám priblížime od prvých príprav Slovenských Telovýchovných slávnosti. Začiatky sa týkali najskôr rokovania predsedníctva SnS potom predsedníctva
Považskej Sokolskéj župy M.R.Š v Trenčíne, stretnutia na seminároch autoriek skladieb, zabezpečenie cvičiteliek skladieb, nácviky cvičiteliek neposlednom rade cvičencov pre
vytvorené skladby a nakoniec zo cviky jednotlivých skladieb po celom Slovensku.

   

Prijatie na TSK

 Obrázok Zahraničné delegácie Sokolov v Trenčíne prijal predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja p. MUDr. Pavol Sedláček,MPH.  Stretnutie sa nieslo v priateľskej a neformálnej atmosfére a prítomní zástupcovia svetových organizácií Sokola postupne priblížili jednotlivé sokolské organizácie zo svojich štátov a vymenili si s predsedom TSK navzájom darčeky. Pánu predsedovi, odovzdal starosta Sokola na Slovensku brat Andrej Krišanda ďakovnú plaketu za prijatie záštity nad III.STS.

 

Príjemnou a užitočnou diskusiou bola aj konferencia o modernizácii Sokola na Slovensku.

Pre záujemcov o pohyblivé spomienky zo slávností a sprievodných akcií ponúkame originálne dvojité DVD z III. STS v Trenčíne na dobierku, v celkovej cene 18,- €. Objednávky smerujte na našu župu na čísle pevnej telefonickej linky 032 / 743 4766, alebo na mobilné číslo 0908 / 951 067, prípadne e-mailom na adrese sokol.tn@zoznam.sk. Objednať ho možno aj poštou na adrese :
Považská sokolská župa M.R.Štefánika, Mládežnícka 2, 911 01 Trenčín

Fotogaléria z III. STS

-PSŽ-

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.