Choď na obsah Choď na menu
 


Sokolský súťažný festival pódiových skladieb - Trenčín

2. 12. 2010

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 
 

IV. SOKOLSKÉHO SÚŤAŽNÉHO

 FESTIVALU PÓDIOVÝCH SKLADIEB

 Trenčín - 28.11.2010

 
 
 
 
 
ROZHODKYNE:
Emília Fialová – hlavná rozhodkyňa,
Eva Schnellbachová
Alena Suchomelová
Žofia Hrančová
 
 
 
 
 
 
Mládež 7 – 10 rokov

NÁZOV SKUPINY
NÁZOV SKLADBY
AUTOR SKLADBY
UMIESTNENIE
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Halloween
I,Kožmínová
L. Gorecká
1.miesto
ZLATÁ
TJ Sokol Trenčín,
Tanečná skupina Goonies              
 
Football girls
 
Katarína
Pejková
2.miesto
      STRIEBORNÁ
TJ Sokol Trenčín,
Tanečná skupina Goonies              
Špiónky
Katarína
Pejková
3. miesto
      BRONZOVÁ
Fit klub He-Len pri ZŠ Dulovce
Jungle dance
Lenka Juhászosová
4. miesto
SZUŠ OXANA – štúdio Prievidza
Alica v krajine zázrakov
V.Rendeková
J.Švorcová
S.Bagová
5.- 6. miesto
TJ Sokol Pobedim
Milénium
K. Gregáňová
5.-6. miesto

 
 
Juniori 11 – 15 rokov
 

NÁZOV SKUPINY
NÁZOV SKLADBY
AUTOR SKLADBY
UMIESTNENIE
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníkủm v Čechách
I,Kožmínová
Z. Kožmínová
1.miesto
ZLATÁ
TJ ASPV Napajedla
King of pop
Ž.Martykánová
P. Rožková
2.miesto
      STRIEBORNÁ
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Peklíčko
I,Kožmínová
 
3. miesto
      BRONZOVÁ
TJ Sokol Trenčín,
Tanečná skupina Goonies               
Nightmare
Katarína
Pejková
4. miesto
Gymnastický oddiel Donaldgym Ludanice
Master boy
V. Káčer
5.- 6. miesto
TŠS POHODA Březolupy pri TJ Sokol Březolupy
Výrobky mléčné
Z.Bernatíková
5.-6. miesto
TJ Sokol Trenčín,
Tanečná skupina Goonies               
Diva
Katarína
Pejková
7. miesto
Gymnastický oddiel Donaldgym Ludanice
Tribal dance
V. Káčer
8. miesto

 
 
Seniori – 16 – 49 veľké choreografie
 

NÁZOV SKUPINY
NÁZOV SKLADBY
AUTOR SKLADBY
UMIESTNENIE
DADY ZUŠ Skalica
Maturita
D. Michálková
1.miesto
ZLATÁ
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Kankán
I,Kožmínová
 
2.miesto
      STRIEBORNÁ
TJ Sokol Vrútky
Divočina
Cvičenky
A.Krkošková
D.Hafičová
3. miesto
      BRONZOVÁ
DADY ZUŠ Skalica
Láska z kravína
D. Michálková
4. miesto
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Wellness aerobik step
I,Kožmínová
 
5. miesto
DADY ZUŠ Skalica
Nuda na gympli
D. Michálková
6. miesto
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Wellness aerobik fitness
I,Kožmínová
 
7. miesto
SZUŠ OXANA – štúdio Prievidza
Mix orientálnych skladieb
V.Rendeková
8. miesto
SK Kyselovice
Včera poupata dnes ženy
M.Říkovská
9.miesto
SK Kyselovice
Ruské ozvěny
M.Říkovská
10.miesto

 
 
 
 
Seniori – 16 – 49 malé   choreografie + zlatý vek nad 50 rokov
 

NÁZOV SKUPINY
NÁZOV SKLADBY
AUTOR SKLADBY
UMIESTNENIE
TJ Sokol Vrútky
Stretnutie dvoch svetov
cvičenky
1.miesto
ZLATÁ
ASPV Podhradní Lhota
Letušky
P.Mičková
2.miesto
      STRIEBORNÁ
TJ Sokol Březolupy TŠS POHODA Březolupy
Středoškolský sraz po 70 letech
Z.Bernatíková
3. miesto
      BRONZOVÁ
TJ Sokol Skalica
Máme radi country
V.Miklášová
4. miesto

 
 
 
FINÁLE
 

NÁZOV SKUPINY
NÁZOV SKLADBY
AUTOR SKLADBY
UMIESTNENIE
DADY ZUŠ Skalica
Maturita
D. Michálková
ABSOLÚTNY VÍŤAZ
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Kankán
I,Kožmínová
 
2.miesto
     
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Halloween
I,Kožmínová
L. Gorecká
3. miesto
 
Maniak aerobik Ivany Kožmínové Slavia Havířov
Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníkủm v Čechách
I,Kožmínová
Z.Kožmínová
4. miesto
TJ Sokol Vrútky
Stretnutie dvoch svetov
cvičenky
5. miesto

 Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a želáme veľa radosti z pohybu pri hudbe aj v budúcnoti a víťazom BLAHOŽELÁME.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.