Choď na obsah Choď na menu
 


Vyhodnotenie Súťažného festivalu pódioviek VI.roč.-25.11.2012

30. 11. 2012

 

V Ý S L E D K O V Á    L I S T I N A


  VI. SOKOLSKÝ SÚŤAŽNÝ FESTIVAL
 PÓDIOVÝCH SKLADIEB

Rozhodkyne :

Mgr. Alena SUCHOMELOVÁ – hlavná rozhodkyňa
PaedDr. Bianka ROLNÍKOVÁ, PhD.
Zuzana KREJČOVÁ
Mgr. Helena VALENTOVÁ
 

                                                         Deti do 6 rokov

Skladba               Autor                         Klub                               Umiestnenie 

Jarné kvietky        Katarína Pejková    Tanečná skupina

                                                       GOONIES Trenčín                         1. miesto 

Hellou Kitty           Katarína Pejková    Tanečná skupina

                                                        GOONIES Trenčín                         1. miesto
 

 

Mládež 7 - 10 rokov


Skladba                Autor                         Klub                                 Umiestnenie

Sbirulino               Helena Kobidová   TOSUMA
                           Anna Matová        Topoľčany                                 1. miesto
moderná
gymnastika          Katarína Vicová     TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady   2. miesto 

Littles Pet Shop     Katarína Pejková  Tanečná skupina                                                                                                      GOONIES Trenčín                          3. miesto

Piková päťka         Mgr.Art.Barbara Poláková   TJ Rapid Bratislava          4. miesto 

School Akademy     Katarína Pejková  Tanečná skupina                                                                                                      GOONIES Trenčín                         5. miesto

A je to!                  Mgr. Vladimír Káčer  Donaldgym Ludanice                 6. miesto 

Swager - Jager       Klára Mihalkovičová  SZUŠ Veľké Uherce                                                                                                   pobočka Trenčín                       7. miesto 

Gymnastky z
  rozprávky              Monika Műsslerová    TJ Rapid Bratislava                  8. miesto
 

 

Juniori 11-15 rokov


Skladba                   Autor                              Klub                         Umiestnenie

Fashion show         Katarína Pejková +     Tanečná skupina
                                     kolektív              GOONIES Trenčín                      1. miesto

Heat                       Klára Mihalkovičová + SZUŠ Veľké Uherce
                                      kolektív              pobočka Trenčín                       2. miesto

Žaby v ružovom        Mgr. Vladimír Káčer     Donaldgym Ludanice                 3. miesto 

Domino                    Katarína Pejková +      Tanečná skupina                                                                              kolektív              GOONIES Trenčín                      4. miesto

 


Seniori 16 – 49 rokov Malé choreografie

Skladba                     Autor                                Klub                    Umiestnenie

Flying                       Broňa Bočáneková        Junior Club  Komárno             1. miesto 

Girls on the floor       Mgr. Ingrid Papánková  Tanečná skupina Cres Holíč     2. miesto 

Be Italian                 
  z muzikálu Nine        Mgr.art. Barbara Poláková  TJ Rapid Bratislava           3. miesto
 

 

Seniori 16- 49 rokov Veľké choreografie

Skladba                      Autor                             Klub                      Umiestnenie

Let´s go                  Dominika Kollárová           TOSUMA Topoľčany            1. miesto 

Holka modrooká       Mgr. Vladimír Káčer          Donaldgym Ludanice            2. miesto 

Vogue style              Broňa Bočáneková          Junior Club Komárno              3. miesto 

Vitajte v kabarete      Dominika Kollárová         
                                   Helena Kobidová         TOSUMA  Topoľčany             4.miesto 

KFG                         Kristína Fúzeková            SZUŠ Veľké Uherce
                                                                    pobočka Trenčín                   5. miesto 

Colours of dance    Katarína Pejková +          Tanečná skupina
                                           kolektív               GOONIES Trenčín                  6. miesto

Move your body       Katarína Pejková             Tanečná skupina 
                                                                   GOONIES Trenčín                   7. miesto
Un, dos, tres,
     Maria                    kolektív                    GRÁCIE Sokol Vlkoš                    8. miesto

Kankán                       kolektív                     GRÁCIE Sokol Vlkoš                   9. miesto

Line dance mix           Ivan Sivčák                   Tanečný klub Zuzana Trenčín  10. miesto
 

 

Zlatý vek nad 50 rokov

Skladba                        Autor                     Klub                               Umiestnenie

  Afrika                     Lucia Suržinová                 
                                 Oľga Suržinová         TJ Sokol Vrútky                          1.miesto

Let´s twist again        Ivan Sivčák              Jednota dôchodcov Slovenska
                                                                     Dubnica n.V.                         2. miesto

Country bál                  Ivan Sivčák              Jednota dôchodcov Slovenska
                                                                     Dubnica n.V.                          3. miesto

Malovaný džbánku         Katarína Pejková       Tanečná skupina 
                                                                  GOONIES Trenčín                      4. miesto
 

Trenčín, 25.novembra 2012     

                                                                                            Oľga Samáková v.r.
                                                                                             riaditeľka súťaže

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp;

nbsp;