Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledková listina V.Sokolského súťažného festivalu pódiových skladieb

28. 11. 2011
V Ý S L E D K O V Á  L I S T I N A

V. SOKOLSKÝ SÚŤAŽNÝ FESTIVAL

PÓDIOVÝCH SKLADIEB

Trenčín   27.11.2011

Rozhodkyne :Mgr. Emília FIALOVÁ – hlavná 

rozhodkyňa

Mgr. Alena SUCHOMELOVÁ

PaedDr. Bianka ROLNÍKOVÁ, PhD.

Deti a mládež do 10 rokov   Malé  choreografie

Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Chipetties
Katarína Pejková
+ kolektív
TS GOONIES
 Sokol Trenčín
1.miesto
ZLATÁ
Veselé bubliny
Miroslava Smoleková
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
2. miesto
STRIEBORNÁ
Harlekýn a Colombína
Ing.Viera Ondrušková
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
3. miesto
BRONZOVÁ
Keď vyrastieme budeme super
Michaela Darnadiová
Monika Müsslerová
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
4. miesto
Kamarátky
Mgr.art. Barbara Poláková
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
5. miesto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deti a mládež do 10 rokov      Veľké choreografie 

Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Námorníci
Lucie Gorecká
Ivana Kožmínová
ZUŠ B. Martinú- Maniak aerobik
 Ivany Kožmínové
1.miesto
ZLATÁ
Shakiras
Katarína Pejková
+ kolektív
TS GOONIES Sokol Trenčín
2. miesto
STRIEBORNÁ
Papagáje
z Ria
Katarína Pejková
TS GOONIES Sokol Trenčín
3. miesto
BRONZOVÁ
Motýliky
Katarína Pejková
TS GOONIES Sokol Trenčín
4. –5. miesto
Daddy Cool
Mgr. Vladimír Káčer
Donaldgym Ludanice
4. –5. miesto
 
Juniori 10 – 15 rokov
Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Dramatico
Ing. Libuša Schönová
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
1.miesto
ZLATÁ
Elektric Girls
Katarína Pejková
+ kolektív
TS GOONIES Sokol Trenčín
2. miesto
STRIEBORNÁ
Maska
Ivana Kožmínová
ZUŠ B. Martinú- Maniak aerobik
 Ivany Kožmínové
3. miesto
BRONZOVÁ
Páni kluci
Zuzana Kožmínová
Ivana Kožmínová
ZUŠ B. Martinú- Maniak aerobik Ivany Kožmínové
4. miesto
Face to Face
Katka Veljačiková
Ingrid Siebenstichová
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
5. miesto
Super
women
 Katarína Pejková
+ kolektív
TS GOONIES Sokol Trenčín
6. miesto
 
Seniori 16 – 49 rokov      Malé choreografie
Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Nočné remini
scencie
Mgr.art. Barbara Poláková
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
1.miesto
ZLATÁ
Fun house
Kolektív tanečníc
TS GOONIES Sokol Trenčín
2. miesto
STRIEBORNÁ
Try Again
Broňa Bočáneková
Junior club
 MsKS Komárno
2. miesto
STRIEBORNÁ
Furious Angel
Broňa Bočáneková
Junior club
 MsKS Komárno
4. miesto
Comin Home
Klára Mihalkovičová
+ kolektív
TS GOONIES Sokol Trenčín
5. miesto
 

Seniori 16 – 49 rokov       Veľké choreografie

Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
I am sexy
Mgr. Vladimír Káčer
Tamara Káčerová
Donaldgym Ludanice
1.miesto
ZLATÁ
Starci na chmelu
Ivana Kožmínová
ZUŠ B. Martinú- Maniakaerobik Ivany Kožmínové
2. miesto
STRIEBORNÁ
Wonderful night
 kolektív +
Katarína Pejková
TS GOONIES Sokol Trenčín
3. miesto
BRONZOVÁ
Ma Baker
Mgr. Vladimír Káčer
Donaldgym Ludanice
4. miesto
 
Zlatý vek nad 50 rokov
 
Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Crazy coctail
Miro Frolo
TJ Sokol
Vrútky
1.miesto
ZLATÁ
Klasika
s kruhmi
Alena Suchomelová
Miroslava Rybáriková
Jednota SOKOL
Trenčín
2. miesto
STRIEBORNÁ
Kankán
Eliška Szunyogová
Elišky
Ružomberok
3. miesto
BRONZOVÁ
 
F I N Á L E
 
Skladba
Autor
Klub
Umiestnenie
Námorníci
Lucie Gorecká
Ivana Kožmínová
ZUŠ B. Martinú- Maniak aerobik Ivany Kožmínové
ABSOLÚTNY VÍŤAZ
I am sexy
Mgr. Vladimír Káčer
Tamara Káčerová
Donaldgym Ludanice
2. miesto
 
Crazy coctail
Miro Frolo
TJ Sokol
Vrútky
3. miesto
 
Nočné reminiscencie
Mgr.art. Barbara Poláková
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
4. miesto
Dramatico
Ing. Libuša Schönová
Oddiel mod. gym.
TJ Rapid Bratislava
5. miesto
Chipetties
Katarína Pejkov align=span style=/tdá
+ kolektív
TS GOONIES
 Sokol Trenčín
6. miesto
 

/font