Choď na obsah Choď na menu
 


Prehliadka sokolských pódiových vystúpení

12. 11. 2017

Prehliadka sokolských pódiových vystúpení v Sokolovni Trenčín je za nami

 

      Dňa  25.novembra 2017 sa uskutočnila Prehliadka sokolských pódiových vystúpení v našej Sokolovni, ktorá je posledné roky prehliadkou činnosti jednôt Považskej  sokolskej župy  /Prievidza, Pobedim, Trenčianske Stankovce, Brezová pod Bradlom, Trenčín/   a zároveň vyhodnotením činnosti celého sokolského roka 2017 a jeho záverečným spoločenským stretnutím.

Sokolský festival pódiových vystúpení je nesúťažná prehliadka  pódiových skladieb a ukážok činnosti telocvičných jednôt Považskej sokolskej župy. Prezentovať sa môžu všetky vekové kategórie cvičencov rôzneho športovo-telovýchovného zamerania.

Sokolský festival bude zároveň aj spoločenským stretnutím Sokolov všetkých TJ, ktoré prejavia záujem, a preto si dovoľujeme pozvať nielen cvičencov, ale predovšetkým starostov a ostatných funkcionárov  TJ.

 Spoločenská časť Sokolského festivalu bude pokračovať v zrkadlovej sále našej Sokolovne.    

Fotozábery vo FOTOALBUME

 

 

za organizačný výbor starostka – ses. Oľga Samáková

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Festival pohybových skladieb 2017