Choď na obsah Choď na menu
 


Sokolský festival pódiových vystúpení 2016

24. 11. 2016


"Sokolský festival pódiových vystúpení" v Trenčíne  3.12.2016 o 11 h.

Sokolský festival pódiových vystúpení je nesúťažná prehliadka pódiových skladieb a ukážok činnosti telocvičných jednôt Považskej sokolskej župy. Prezentovali sa vekové kategórie cvičencov rôzneho športovo-telovýchovného zamerania.
V sobotu 3.12.2016 usporiadala Považská sokolská župa M.R. Štefánika jubilejný 10. ročník „Sokolského festivalu pódiových vystúpení“. V telocvični TJ SOKOL Trenčín sa predstavili predovšetkým mladé gymnastky. Precízne nacvičené zostavy športovej aj umeleckej gymnastiky predviedli žiačky z gymnastického krúžku z Bošáce a z Trenčína. Mladšie žiačky z TJ Sokol Pobedim roztlieskali Sokolovňu modernou aerobikovou skladbou „Sofia“. Za žiačkami nezaostali ani naše zrelšie cvičenky. Pódiovou skladbou s názvom „Sme také aké sme“, chceli ženy z TJ Sokol Pobedim zdôrazniť, aký dôležitý je pozitívny prístup k životu. Predvianočné obdobie umocnili domáce Sokolky dramatickým pásmom stridžích dní. Na záver zavítal do Sokolovne aj Mikuláš so svojou nádielkou. Za prítomnosti telocvičných jednôt Považskej sokolskej župy bolo podujatie aj vyhodnotením športovo – telovýchovnej činnosti za rok 2016 a plánmi do nasledujúceho roku.

(TJ Sokol)
 

 

Náhľad fotografií zo zložky Festival pohybových skladieb 2016