Choď na obsah Choď na menu
 


Sokolky reprezentovali Slovensko v Taliansku 2016

21. 8. 2016

Cvičenky z telocvičných jednôt Považskej sokolskej župy Milana Rastislava Štefánika v Trenčíne reprezentovali Slovensko v Rimini - Riccione v Taliansku na Festivale del  Sole – Festival slnka /3.7 – 9.7.2016/. Je to najväčší medzinárodný festival  v Stredomorí do 5 tisíc účastníkov – všetky druhy gymnastiky a tanca. Riccione je talianske mesto na pobreží Jadranského mora. Naše Sokolky z TJ Sokol Trenčín a TJ Sokol Trenčianske Stankovce dňa 2.7.2016 ich boli v Sokolovni  na Mládežníckej ul. Trenčín  vyprevadiť ostatné Sokolky a svoje pocity pred odchodom vyjadrili v zázname z reportáže.

 viď. Link z reportáže :

 https://www.youtube.com/watch?v=V0mxLVfQx_A  

 

Náhľad fotografií zo zložky Sokolky v Taliansku 2016